Новини
  • Gool Games Учні 5-11 класів НВК "Гармонія" м. Ужгорода прийняли участь в Gool Games. У підсумку учні здобули 5 місце. Щиро вітаємо учнів!
  • Тиждень дошкілля у НВК… У старшій групі дошкільного відділення НВК «Гармонія» минув Тиждень дошкілля, названий  «різнокольоровим». Щодня у владу вступав новий колір, який домінував усюди: у віршах, малюнках, аплікаціях.…
  • Тиждень дошкілля в НВК… В угорськомовній групі дошкільного відділення НВК Гармонія цілий тиждень вирувало свято. Дітки виготовляли власноруч зроблені долоньки, малювали пальчиками, робили цікаву зимову аплікацію. Також ознайомились з…
Без рубрики

Світ черепах

Черепахи населяють нашу планету вже понад 220 мільйонів років. Вони живуть як у воді, так і на суші, оточуючи нас усюди. Здавалося б, що ми маємо знати про них усе. Але дуже багато про що ми навіть не здогадуємося. 

Побачили цікавий світ черепах учні першого та третього класів НВК «Гармонія» під час екскурсії на виставку «Світ черепах», яка відбулася 19 листопада. Чудові враження, емоції переповнювали дітей.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *