Новини
  • Сьогодні до Дня вишиванки у НВК "Гармонія" м. Ужгорода Іванною Фешко було проведено майстер-клас по малюванню вишиванок. Учасники мали можливість не лише створити вишиванку на…
  • Учні першого класу НВК "Гармонія" м. Ужгорода святкують сьогодні День Вишиванки: декламують вірші, співають патріотичні пісні «Ой у лузі червона калина…», адже вони є частинкою…
  • «Турбота тобі, рідна моя… У НВК «Гармонія» проведено загальнонаціональну трудову акцію  «Турбота тобі, рідна моя Україно!» з метою залучення до практичної природоохоронної роботи, здобуття знань, навичок у галузі сільського…

Матеріально-технічне забезпечення та оснащеність закдладу

Навчально-виховний комплекс «Гармонія» Ужгородської міської ради Закарпатської області функціонує у відповідності до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 27 серпня 2010 року № 778, Статутом НВК.

Заклад розташований у затишному куточку Ужгорода по вул. Доманинська, 263, розміщений у двоповерховому  приміщенні, розрахованому на 72 місць у дошкільному відділенні та 420 місць у школі, побудованому  в 1985 році.

За результатами перевірки готовності до нового навчального року комісія встановила, що технічний та санітарно-гігієнічний стан будівлі та приміщень школи відповідає державним санітарним правилам та нормам.

Відповідно до Положення про навчальні кабінети, всі мають свій індивідуальний стиль та оформленні відповідно до призначення. Коридори естетично оформлені, стенди є інформативними.

У закладі є спортивна та актова зали, 2 фехтувальних зали, бібліотека, медичний кабінет, кабінет психологічної служби, ресурсна кімната, медичний кабінет, їдальня, інші допоміжні приміщення. У правому крилі І-ого поверху знаходяться приміщення дошкільного відділення, а саме: 3 приміщення груп, приміщення для прийому дітей, вбиральня та пральня.

Система водопостачання функціонує цілодобово, система опалення у хорошому стані. Поточні ремонти проводяться щорічно.

Контроль за станом приміщень із боку керівництва закладу здійснюється постійно. Санітарний стан приміщень, коридорів, шкільної їдальні задовільний. Опалюється приміщення від модульної котельні, яка розміщена на території закладу.  Вище згадані приміщення визнані такими, що відповідають державним санітарним правилам і нормам.

Педагогічний колектив та обслуговуючий персонал закладу постійно працюють над створенням відповідних умов навчання, виховання та оздоровлення дітей. Навколо приміщення у навчальних кабінетах, коридорах, багато квітів, які забезпечують достатню чистоту повітря. Чистота, затишок,  хороше освітлення в усіх приміщеннях та достатній температурний режим сприяють підвищенню працездатності учнів.

Навчальні класи та кабінети НВК забезпечені обладнанням та меблями в обсязі, який дає можливість проводити освітній процес на належному рівні. Вони оснащенні таблицями, дидактичним матеріалом, методичною та довідковою літературою, засобами ІКТ.

Класні кімнати початкових класів та навчальні кабінети обладнані меблями згідно з вимогами до вікового складу учнів.