Новини
  • Gool Games Учні 5-11 класів НВК "Гармонія" м. Ужгорода прийняли участь в Gool Games. У підсумку учні здобули 5 місце. Щиро вітаємо учнів!
  • Тиждень дошкілля у НВК… У старшій групі дошкільного відділення НВК «Гармонія» минув Тиждень дошкілля, названий  «різнокольоровим». Щодня у владу вступав новий колір, який домінував усюди: у віршах, малюнках, аплікаціях.…
  • Тиждень дошкілля в НВК… В угорськомовній групі дошкільного відділення НВК Гармонія цілий тиждень вирувало свято. Дітки виготовляли власноруч зроблені долоньки, малювали пальчиками, робили цікаву зимову аплікацію. Також ознайомились з…

Матеріально-технічне забезпечення та оснащеність закдладу

Навчально-виховний комплекс «Гармонія» Ужгородської міської ради Закарпатської області функціонує у відповідності до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 27 серпня 2010 року № 778, Статутом НВК.

Заклад розташований у затишному куточку Ужгорода по вул. Доманинська, 263, розміщений у двоповерховому  приміщенні, розрахованому на 72 місць у дошкільному відділенні та 420 місць у школі, побудованому  в 1985 році.

За результатами перевірки готовності до нового навчального року комісія встановила, що технічний та санітарно-гігієнічний стан будівлі та приміщень школи відповідає державним санітарним правилам та нормам.

Відповідно до Положення про навчальні кабінети, всі мають свій індивідуальний стиль та оформленні відповідно до призначення. Коридори естетично оформлені, стенди є інформативними.

У закладі є спортивна та актова зали, 2 фехтувальних зали, бібліотека, медичний кабінет, кабінет психологічної служби, ресурсна кімната, медичний кабінет, їдальня, інші допоміжні приміщення. У правому крилі І-ого поверху знаходяться приміщення дошкільного відділення, а саме: 3 приміщення груп, приміщення для прийому дітей, вбиральня та пральня.

Система водопостачання функціонує цілодобово, система опалення у хорошому стані. Поточні ремонти проводяться щорічно.

Контроль за станом приміщень із боку керівництва закладу здійснюється постійно. Санітарний стан приміщень, коридорів, шкільної їдальні задовільний. Опалюється приміщення від модульної котельні, яка розміщена на території закладу.  Вище згадані приміщення визнані такими, що відповідають державним санітарним правилам і нормам.

Педагогічний колектив та обслуговуючий персонал закладу постійно працюють над створенням відповідних умов навчання, виховання та оздоровлення дітей. Навколо приміщення у навчальних кабінетах, коридорах, багато квітів, які забезпечують достатню чистоту повітря. Чистота, затишок,  хороше освітлення в усіх приміщеннях та достатній температурний режим сприяють підвищенню працездатності учнів.

Навчальні класи та кабінети НВК забезпечені обладнанням та меблями в обсязі, який дає можливість проводити освітній процес на належному рівні. Вони оснащенні таблицями, дидактичним матеріалом, методичною та довідковою літературою, засобами ІКТ.

Класні кімнати початкових класів та навчальні кабінети обладнані меблями згідно з вимогами до вікового складу учнів.