Новини
  • Сьогодні до Дня вишиванки у НВК "Гармонія" м. Ужгорода Іванною Фешко було проведено майстер-клас по малюванню вишиванок. Учасники мали можливість не лише створити вишиванку на…
  • Учні першого класу НВК "Гармонія" м. Ужгорода святкують сьогодні День Вишиванки: декламують вірші, співають патріотичні пісні «Ой у лузі червона калина…», адже вони є частинкою…
  • «Турбота тобі, рідна моя… У НВК «Гармонія» проведено загальнонаціональну трудову акцію  «Турбота тобі, рідна моя Україно!» з метою залучення до практичної природоохоронної роботи, здобуття знань, навичок у галузі сільського…

Сьогодні до Дня вишиванки у НВК “Гармонія” м. Ужгорода Іванною Фешко було проведено майстер-клас по малюванню вишиванок. Учасники мали можливість не лише створити вишиванку на аркуші паперу, а й ознайомитися з різними видами орнаментів. Підсумком заходу стала виставка робіт дітей. 

Учні першого класу НВК “Гармонія” м. Ужгорода святкують сьогодні День Вишиванки: декламують вірші, співають патріотичні пісні «Ой у лузі червона калина…», адже вони є частинкою ВЕЛИЧНОЇ УКРАЇНИ – її майбутнє!

«Турбота тобі, рідна моя Україно»

У НВК «Гармонія» проведено загальнонаціональну трудову акцію  «Турбота тобі, рідна моя Україно!» з метою залучення до практичної природоохоронної роботи, здобуття знань, навичок у галузі сільського і лісового господарства та формування у юних громадян почуття соціальної відповідальності.До акції долучилися як учні та вчителі закладу, так і ТПО зі сходу. Всі дружньо та активно займалися благоустроєм території…

Разом до перемоги!

13 травня 2022 року відбулось нагородження переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Вітаємо учнів 9 класу НВК «Гармонія» Дорогія Йосипа (науковий керівник Голич А.В., вчитель математики) та Садварія Олександра (науковий керівник Хома А.В., вчитель біології). Учні отримали призи та дипломи. Разом до перемоги!

Екскурсія до лісу

Природа — вічний зразок мистецтва, а найвизначніший та найблагородніший предмет у природі — людина.Тому сьогодні відбулась екскурсія до лісу, де кожен мав можливість побачити панораму Ужгорода. Учасники походу отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

«ЕКО Ранчо страусів St Famaly

Сьогодні, 12 травня, відбулась прогулянка-екскурсія у НВК «Гармонія» м. Ужгорода до «ЕКО Ранчо страусів St Famaly» с.Оноківці. На території ферми знайомилися з жителями-тваринками: екзотичними страусами Емо, свійськими птахами, баранчиками, в’єтнамськими свинками, павичами та мали змогу побачити новонароджених кроликів. Господарі ферми та пернаті жителі зустрічали радісно нас… Щира подяка сім’ї Стасьо за гостинність та теплу зустріч.

Весняні емоції

Сьогодні в НВК «Гармонія» уже традиційно психологом закладу Фешко І.І. було проведено арттерапевтичні заняття. Діти та дорослі отримали масу задоволення від створення різноманітних композицій кольоровими олівцями на тему «Весняні позитивні емоції». Роботи оформлені на виставці.

Солодка мрія

         Сьогодні в НВК «Гармонія» продовжились арт-терапевтичні заняття ліплення з повітряного пластиліну на тему «Солодка мрія». Як діти, так і дорослі мали можливість виліпити різноманітні ласощі у вигляді цукерок, карамельок та тортів. Поринувши в дитинство, дорослі отримали масу задоволення та позитивних емоцій разом з дітьми.

Сакура-фест

«Сакура-фест» у НВК «Гармонія» м. Ужгорода продовжується!  Діти  та дорослі отримали задоволення від малювання не лише пензлями, а і застосувавши нетрадиційну техніку – пальцями, створюючи живописні гілочки цвіту сакури. Звичайно, згодом отримали заоохочувальні призи.

Сакура-фест

Сьогодні в НВК «Гармонія» вирує творчість і весняне натхнення під гаслом «Сакура-фест». Застосувавши нетрадиційну техніку ліплення, діти з великим задоволенням створили барельєф гілочок сакури. Для багатьох із низ сакура – незвичайне, фантастичне дерево, яке вони побачили вперше в Ужгороді, і тому з особливою пристрастю ліпили кожен свою сакуру.   Нагородою кожному був заохочувальний подарунок – кіндер-сюрприз.