Безпека на дорозі

У 2 класі НВК “Гармонія” м. Ужгорода відбулася пізнавальна година спілкування, присвячена безпеці дорожнього руху. Захід пройшов у динамічному та ігровому форматі, що забезпечило легке засвоєння важливих правил.

​ Година спілкування була насиченою та різноманітною, залучаючи учнів до активної роботи. Ключові активності включали пригадування правил дорожнього руху за допомогою цеглинок LEGO, відгадування загадок, розбір ситуацій на “правильно” чи “неправильно”, пошук слів у філворді та створення моделі світлофора з LEGO.

​Використання конструктора дозволило дітям не лише відтворити дорожні знаки, але й на практиці зрозуміти роботу світлофора, закріплюючи значення кольорів: червоний – стій, жовтий – увага, зелений – рух дозволено.

Безпека — це не випадковість, а свідоме щоденне рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *