Новини
  • Gool Games Учні 5-11 класів НВК "Гармонія" м. Ужгорода прийняли участь в Gool Games. У підсумку учні здобули 5 місце. Щиро вітаємо учнів!
  • Тиждень дошкілля у НВК… У старшій групі дошкільного відділення НВК «Гармонія» минув Тиждень дошкілля, названий  «різнокольоровим». Щодня у владу вступав новий колір, який домінував усюди: у віршах, малюнках, аплікаціях.…
  • Тиждень дошкілля в НВК… В угорськомовній групі дошкільного відділення НВК Гармонія цілий тиждень вирувало свято. Дітки виготовляли власноруч зроблені долоньки, малювали пальчиками, робили цікаву зимову аплікацію. Також ознайомились з…

Українська мова-наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава

9 листопада- День української писемності та мови. Першокласники НВК «Гармонія» м. Ужгорода були активними учасниками вшанування рідної мови: декламували вірші про мову, відповідали на запитання вікторини, допомагали Хмаринці відновити слова, а також складали слова, речення, «хмаринку слів» про рідну мову. На завершення свята, учні намалювали листівки-привітання «Народні та державні символи України». Велична і прекрасна наша…

Сьогодні 9 листопада для учнів 3 класу НВК «Гармонія» м. Ужгорода відбувся цікавий конкурс мовознавців «Своя гра», приурочений до Дня писемності та мови. Під час проведення конкурсу учні відповідали на цікаві запитання з різних категорій, працювали в групах, декламували вірші та скоромовки, пояснювали значення фразеологізмів та прислів’їв.

БЕЗ СЛОВА НЕМАЄ МОВИ, А БЕЗ МОВИ – КНИГИ

Учні 2 класу НВК “Гармонія” м. Ужгорода під час години спілкування “Від слова-до книги” дізналися цікаві факти про виникнення писемності та шлях, який пройшла книга. Учні виконували різні завдання та грали у цікаві інтерактивні ігри, згадали про бережне ставлення до книг, а також ще більше зацікавилися читанням.

Спорт – запорука здоров’я

8 листопада 2021 року лікар НВК “Гармонія” м. Ужгорода провела з учнями початкових класів бесіду на тему: “Спорт – запорука здоров’я”. Усі брали активну участь в обговоренні, розширили знання з даної теми, отримали відповіді на свої запитання.

Всеукраїнський радіодиктант

09 листопада 2021 року учні 8-11 класів разом з педагогічним колективом НВК “Гармонія” м. Ужгорода долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, приуроченого до Дня писемності та мови.