Новини
  • Gool Games Учні 5-11 класів НВК "Гармонія" м. Ужгорода прийняли участь в Gool Games. У підсумку учні здобули 5 місце. Щиро вітаємо учнів!
  • Тиждень дошкілля у НВК… У старшій групі дошкільного відділення НВК «Гармонія» минув Тиждень дошкілля, названий  «різнокольоровим». Щодня у владу вступав новий колір, який домінував усюди: у віршах, малюнках, аплікаціях.…
  • Тиждень дошкілля в НВК… В угорськомовній групі дошкільного відділення НВК Гармонія цілий тиждень вирувало свято. Дітки виготовляли власноруч зроблені долоньки, малювали пальчиками, робили цікаву зимову аплікацію. Також ознайомились з…

Екоініціатива “Озеленення планети”

Сьогодні 30 жовтня екосвідомі учні та педагоги Нвк Гармонія взяли участь у реалізації глобальної екоініціативи “Озеленення планети”за підтримки БФ “Озеленення України” На території закладу висаджено більше півсотні дерев. В одночас взяли участь в Акції “Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу”. Емоції зашкалювали Найбільше діти раділи соснам

Свято Осені

23 жовтня в різновіковій групі НВК “Гармонія “відбулося свято Осені. Здобувачі освіти декламували вірші і співали пісні на угорській та українській мові. Танцювали веселі таночки, брали участь в іграх. До малят у гості завітала сама пані Осінь,яка принесла гостинці. На святі здобувачі освіти отримали веселий настрій.

Золота осінь у дошкільному відділенні

Вихованці старшої групи дошкільного відділення НВК “Гармонія” м. Ужгорода 28 жовтня зустріли чарівну Осінь, яка принесла гостинці та дарунки. Разом з нею Огірець, Морквинка, Капуста, Грушка, Помідор, Гарбуз, Перець, Цибулька, Картопелька, Бурячок та Сливка співали, декламували вірші та навіть танцювали!Дітки згадували назви страв, які можна приготувати та змагались, хто з них найспритніший.

Цієї осені на базі НВК “Гармонія” був організований БУККРОСИНГ.  Це європейський досвід обміну книжками та журналами за “дякую”.  Відтепер в фойє школи на вас чекає полиця з цікавими збірками, романами, поезіями енциклопедіями. Школярі з цікавістю сприйняли цю ідею і вже читають й обмінюються книжками. У цієї безтермінової акції є багато плюсів:  можливість долучитися до модної тенденції…

Кожна пора року має свої особливості. Свою красу. Але осінь завжди найкрасивіша, найособливіша. Адже вона зачаровує різними барвами, смачними фруктами та корисними овочами. А ще дає можливість кожній творчій людині пофантазувати. Ось і наші першокласники разом з батьками створили чудові експонати до свята «Дарунки Осені». Дякую всім, хто долучився до цієї краси!

22 жовтня найкращі учні НВК Гармонія м. Ужгорода взяли участь у мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка.  Учасники конкурсу в піднесеному настрої виконували завдання, розкриваючи постать Шевченка відповідно до своїх вікових категорій.

22.10.2021 для учнів 6 класу НВК “Гармонія” був проведений урок географії на тему ” Складання топографічних планів за допомогою умовних знаків”. Учні із цікавістю та відповідальністю провели даний етап роботи, що стало гарним закріпленням вивчення теоретичного матеріалу з теми.

Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. Саме на її честь у НВК «Гармонія» було проведено свято «Дари Осені» Школярі мали можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію, використавши природні матеріали. Кожна поробка – це витвір мистецтва. Нікого не залишили байдужим чудові букети з елементами художнього оформлення, квітково-фруктові та овочеві композиції, прикрашені дарами осені.…

День захисника України Козаки живуть і нині В нас, на рідній Україні. Край наш бережуть від лих, Тож, шануймо щиро їх. Сьогодні з учнями 2 класу НВК “Гармонія” було проведено годину спілкування до Дня захисника України. Учні познайомилися з історією свята, послухали легенди, виконали цікаві завдання та виготовили обереги для своїх найрідніших захисників – батьків.

13.10.2021р. учні 8 класу НВК “Гармонія” провели інтелектуальну гру, яка присвячена Дню захисників та захисниць України “Козацькі забави”. Юні інтелектуали змагалися зі знань історії України, переможці отримали не тільки емоційне задоволення, а й солодкий приз. Такі враження запам’ятовуються надовго.